تولید محتوا متنی + تعرفه ها

تولید محتوا چیست؟

چرا سئوی محتوا در وهله اول مهم است؟ از آنجایی که موتورهای جستجو مانند گوگل وب سایت شما را می خوانند، بنابراین کلماتی که استفاده می کنید تعیین می کنند که آیا سایت شما در صفحات نتایج آنها رتبه بندی می شود یا خیر. البته، وب سایت شما باید به خوبی طراحی شده باشد، دارای رابط کاربری عالی باشد و تمام موارد فنی که باعث رتبه سایت شما در گوگل می شود نیز باید پوشش داده شود. اما بدون محتوای با کیفیت، سایت شما در موتورهای جستجو شانسی ندارد.

 

تولید محتوا متنی

 

یکی از نیازهای کلیدی برای نوشتن محتوای با کیفیت بالا، نوشتن محتوایی است که خواندن آن آسان باشد. خوانایی هم برای مخاطبان شما و هم برای گوگل مهم است. از این گذشته، نه تنها مردم مقالات شما را می خوانند، بلکه گوگل نیز این کار را می کند.

اگر متن شما به خوبی ساختار یافته و واضح نوشته شده باشد، خوانندگان می توانند پیام شما را به وضوح درک کنند. و گوگل هم همینطور! اگر پیام اصلی شما برای گوگل واضح باشد، پست شما به احتمال زیاد در موتورهای جستجو رتبه خوبی خواهد داشت. خوانایی در مورد عوامل بسیاری است، مانند ساختار متن، طول جمله و نوشتن پاراگراف های واضح.

اگر شما هم می خواهید محتوایی با خوانایی بالا داشته باشید تیم تخصصی دیجیتال مارکتینگ آریا آماده همکاری با شما می باشد.

 

چرا ما باید تولید محتوا را جدی بگیریم؟

محتوا قسمت بزرگی از زندگی روزمره شماست که اجتناب از آن سخت است. اما چرا به دنبال آن هستید؟ مطالب به ما اطلاعات جدید می دهند، به سوالات ما پاسخ می دهند، ما را سرگرم می کنند، به ما لبخند می زنند، ما را در تصمیم گیری راهنمایی می کنند و …

این محتوا به شما کمک می کند تا مشتریان را درگیر تعامل و لذت بردن از مخاطبان خود کنید. همچنین می توانید بازدیدکنندگان جدیدی به سایت خود وارد کنید. در آخر، برای شرکت خود درآمد کسب کنید. بهتر است بدانیم که اگر محتوا تولید نکنید، در کسب و کار خود از رقبا عقب می مانید.

دست به کار شوید و محتوایی با کیفیت بالا تولید کنید. من نمی دانم یا شاید مهم نیست که شما بدانید هدف شما برای جذب مخاطب چیست، مهم نیست که می خواهید خدمات و کالاهای خود را تبلیغ کنید یا ایده خود را گسترش دهید.

در هر صورت، شما باید مخاطبان را به سمت سایت خود جذب کنید و مطمئن شوید که آنها خودشان برای مطالعه به وب سایت شما آمده اند، این زمانی است که هدف شما محقق می شود.

این دقیقاً همان چیزی است که بزرگترین شرکت های جهان برنامه ریزی کرده اند و همیشه در این مسیر حرکت می کنند. اگر می خواهید ادامه دهید، زمان آن است که فصل جدید را با قدمی محکم آغاز کنید و محتوای با کیفیت بهتری نسبت به رقبا تولید کنید.

تولید محتوا اینستاگرام
تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام
پشتیبانی وب سایت
تبلیغات گوگل
سئو و بهینه سازی وب سایت

2. کمپین برنامه ریزی و تولید محتوا با استراتژی های نوین آریا مارکتینگ

.

محتوا برابر است با رشد تجارت شما. بنابراین بیایید با استراتژی محتوا شروع کنیم.

یک محتوا  خوب و بهینه از نام تجاری کسب و کار تا تکرار کلمات کلیدی و لحن و نگارش گرفته تا اینکه چگونه برند خود را تبلیغ کنیم

 

برسی اهداف محتوا

در ادامه پیدا کردن اهداف شرکت خود و تنظیم زمان بندی محتوا و اهداف مشتریان شما و یونیک بودن محتوا به شما کمک میکنید تا بهترین ترافیک را جذب وب سایت خود کنید و افزایش 20 الی 35 درصدی در ورودی کاربران داشته باشید.

 

پرسونا خریداران محصولات شما

ساخت و تولید یک استراتژی مطمئن که خواننده محتوا ارتباط مستقیم با متن با احساسات خریدار تراکم داشته باشد و احساس کند که به طور کامل سوالات خود را به صورت مستقیم از فروشنده گرفته است.

 

انتخاب فرمت محتوا مناسب

بعد از ایجاد پرسونا متن باید بروید به سراغ فرمت و قالب محتوا کسب و کار خود که ارتباط مستقیم با مشتریان ایجاد کنید

 

معرفی محتوا به کاربران

در خیلی از وب سایت ها محتوا زیادی قرار میگیرند ولی هیچکدام نمیتوانند بازدهی قابل توجه را به آن کسب کار بدهد چرا ؟ این سوال بیشتر کسب و کار های آنلاین است.

 

 

شبکه سازی گسترده در شبکه اجتماعی

در زمان گذشته صفحات اجتماعی مثل امروز پر رنگ نبودن ولی امروز برای توسعه و معرفی کسب کار خود و محتوا تولید شده باید از ابزار های انلاین مانند یوتوب , توییتر , اینستاگرام , فیسبوک و محتوا مورد نظر خود را برای شبکه اجتمماعی شخصی سازی کنید.

3. انواع محتوا را بشناسید

اول از همه ، شما باید بدانید که مخاطبان شما چه کسانی هستند و چه نوع محتوایی برای آنها جذاب است و برای خواندن آن وقت بگذارید. این می تواند به شما کمک کند از میان انواع مختلف محتوا انتخاب کنید و آن را به مخاطبان خود ارائه دهید.

خدمات تولید محتوا متنی برای کسب و کار شما.

بازنویسی

80تومان

برای هر کلمه

 • بازنویسی اصولی
 • محتوای هدفمند
 • محتوای کاملا یونیک
 • کاملا سئو شده و بهینه شده

تالیف به قلم نویسنده

135تومان

برای هر کلمه

 • نویسنده مجرب اختصاصی
 • محتوای هدفمند
 • محتوای کاملا یونیک
 • کاملا سئو شده و بهینه شده

تالیف و ترجمه انگلیسی

295تومان

برای هر کلمه

 • مترجم حرفه ایی اختصاصی
 • محتوای هدفمند
 • نگارش فارسی روان
 • کاملا سئو شده و بهینه شده
 • نرخ ها کاملا به روز میباشند برای ثبت سفارش اقدام کنید
 • خدمات تولید محتوا متنی در سرعترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد شد.
 • برای تولید محتوا بالا 5000 کلمه با بخش پشتیبانی 021.91309285 تماس بگیرید.