تولید محتوا متنی + تعرفه ها

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا را میتوان اهمیتی دانست برای سئو سایت که روز به روز بیشتر خواهد شد. همچنین ، در سال آینده حرکتی به جلو برای بسیاری از مشاغل و سایت های اینترنتی به اولویت تبدیل خواهد شد. میدونید چرا؟ تولید محتوا

بگذارید کمی درباره تولید محتوا متنی به شما بگویم ، زمانی که دنیای صنعت تحت سلطه فعالیتهای انسانی بود و همه مجبور بودند مطابق نیاز صاحبان سرمایه کار کنند ، تحصیل کنند و زندگی کنند. و به طور کلی پیوستن آنها به یک طبقه بالاتر و یک طبقه مرفه تر امکان پذیر نخواهد بود.

اما دنیای جدیدی که ما در آن زندگی می کنیم با آنچه شما تصور می کنید بسیار متفاوت تر و پشرفته تر است.

تولید محتوا متنی

 

با تکیه بر دانش ، اهمیت کشف اطلاعات ، استفاده به روز از آنها و همچنین داشتن دنیای ارتباطات و ویژگی های بی پایان اینترنت ، ما را قادر به رشد و توسعه تجارت خود کرده است.

خیلی راه ها برای انجام دادن این وجود دارد؛ اما یکی از اصلی ترین یا بهترین راه های موفقیت در قرن بیست و یکم میلادی توجه به چگونگی برقراری ارتباط با مخاطب است. شما می دانید که مهمترین راه برقراری ارتباط با این موضوع تولید محتوا با کیفیت است. پس از آن است که مخاطبان صاحبان مشاغل را بهتر می شناسند و اعتماد بیشتری به آنها پیدا می کنند

اگر شما هم می خواهید با سفارش تولید محتوا یا کسب مهارت برای ارتباط بهتر با مشتریان خود داشته باشید  ، بقیه متن را با دقت بیشتری بخوانید زیرا آنچه گفته می شود می تواند تغییر بزرگی در نوع دید شما ایجاد کند. که باعث رشد کسب و کار شما شود.

 

 1. چرا ما باید تولید محتوا را جدی بگیریم؟

 

محتوا قسمت بزرگی از زندگی روزمره شماست. اجتناب از آن سخت است . اما چرا به دنبال آن هستید؟ مطالب به ما اطلاع می دهد ، به سوالات ما پاسخ می دهد ، ما را سرگرم می کند ، لبخند می زند ، ما را در تصمیم گیری راهنمایی می کند ، و غیره

 

این محتوا به شما کمک می کند تا مشتریان را درگیر تعامل و لذت بردن از مخاطبان خود کنید. همچنین می توانید بازدیدکنندگان جدیدی به سایت خود وارد کنید. در آخر ، برای شرکت خود درآمد کسب کنید. بهتر است بدانیم که اگر محتوا تولید نکنید ، در کسب و کار خود را رقبا عقب می مانید.

 

دست به کار شوید و محتوایی با کیفیت بالا تولید کنید. من نمی دانم یا شاید مهم نیست که شما بدانید هدف شما برای جذب مخاطب چیست ، مهم نیست که می خواهید خدمات و کالاهای خود را تبلیغ کنید یا ایده خود را گسترش دهید.

 

در هر صورت ، شما باید مخاطبان را به سمت سایت خود جذب کنید و مطمئن شوید که آنها خودشان برای مطالعه به وب سایت شما آمده اند ، این زمانی است که هدف شما محقق می شود.

 

این دقیقاً همان چیزی است که بزرگترین شرکتهای جهان برنامه ریزی کرده اند و همیشه در این مسیر حرکت می کنند. اگر می خواهید ادامه دهید ، زمان آن است که سال جدید را با قدمی محکم آغاز کنید و محتوای با کیفیت بهتری نسبت به رقبا تولید کنید.

تولید محتوا اینستاگرام
تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام
پشتیبانی وب سایت
تبلیغات گوگل
سئو و بهینه سازی وب سایت

2. کمپین برنامه ریزی و تولید محتوا با استراتژی های نوین آریا مارکتینگ

.

محتوا برابر است با رشد تجارت شما. بنابراین بیایید با استراتژی محتوا شروع کنیم.

یک محتوا  خوب و بهینه از نام تجاری کسب و کار تا تکرار کلمات کلیدی و لحن و نگارش گرفته تا اینکه چگونه برند خود را تبلیغ کنیم

 

برسی اهداف محتوا

در ادامه پیدا کردن اهداف شرکت خود و تنظیم زمان بندی محتوا و اهداف مشتریان شما و یونیک بودن محتوا به شما کمک میکنید تا بهترین ترافیک را جذب وب سایت خود کنید و افزایش 20 الی 35 درصدی در ورودی کاربران داشته باشید.

 

پرسونا خریداران محصولات شما

ساخت و تولید یک استراتژی مطمئن که خواننده محتوا ارتباط مستقیم با متن با احساسات خریدار تراکم داشته باشد و احساس کند که به طور کامل سوالات خود را به صورت مستقیم از فروشنده گرفته است.

 

انتخاب فرمت محتوا مناسب

بعد از ایجاد پرسونا متن باید بروید به سراغ فرمت و قالب محتوا کسب و کار خود که ارتباط مستقیم با مشتریان ایجاد کنید

 

معرفی محتوا به کاربران

در خیلی از وب سایت ها محتوا زیادی قرار میگیرند ولی هیچکدام نمیتوانند بازدهی قابل توجه را به آن کسب کار بدهد چرا ؟ این سوال بیشتر کسب و کار های آنلاین است.

 

 

شبکه سازی گسترده در شبکه اجتماعی

در زمان گذشته صفحات اجتماعی مثل امروز پر رنگ نبودن ولی امروز برای توسعه و معرفی کسب کار خود و محتوا تولید شده باید از ابزار های انلاین مانند یوتوب , توییتر , اینستاگرام , فیسبوک و محتوا مورد نظر خود را برای شبکه اجتمماعی شخصی سازی کنید.

3. انواع محتوا را بشناسید

اول از همه ، شما باید بدانید که مخاطبان شما چه کسانی هستند و چه نوع محتوایی برای آنها جذاب است و برای خواندن آن وقت بگذارید. این می تواند به شما کمک کند از میان انواع مختلف محتوا انتخاب کنید و آن را به مخاطبان خود ارائه دهید.

خدمات تولید محتوا متنی برای کسب و کار شما.

بازنویسی

40تومان

برای هر کلمه

 • بازنویسی اصولی
 • محتوای هدفمند
 • محتوای کاملا یونیک
 • کاملا سئو شده و بهینه شده
 

تالیف به قلم نویسنده

69تومان

برای هر کلمه

 • نویسنده مجرب اختصاصی
 • محتوای هدفمند
 • محتوای کاملا یونیک
 • کاملا سئو شده و بهینه شده

تالیف و ترجمه انگلیسی

195تومان

برای هر کلمه

 • مترجم حرفه ایی اختصاصی
 • محتوای هدفمند
 • نگارش فارسی روان
 • کاملا سئو شده و بهینه شده
 • نرخ ها کاملا به روز میباشند برای ثبت سفارش اقدام کنید
 • خدمات تولید محتوا متنی در سرعترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد شد.
 • برای تولید محتوا بالا 5000 کلمه با بخش پشتیبانی 0912.0650553 تماس بگیرید.